Praca: Młodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń i produktów

Młodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń i produktów
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2005
OBOWIĄZKI:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU✅Kompleksowa obsługa sklepu internetowego, allegro, platform B2B ( www.akademiakosmetologii.com www.beautysmart.pl https://www.facebook.com/AkademiaKOSMETOLOGIIcom ) ✅Zarządzanie ofertą produktową ( dodawanie produktów na sklep internetowy )✅Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta ( oferowanie szkoleń i produktów )✅Dbałość o dokumentację sprzedażową✅Monitoring aktywności konkurencji ( sprawdzanie co oferują firmy konkurencyjne )✅Opracowywanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności sprzedaży✅Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży przez Internet✅Obsługa zamówień sklepu internetowego, allegro i platform Marketplace✅Obsługa infolinii sklepu internetowego✅Obsługa korespondencji mailowej✅Budowanie relacji z Klientami i dbanie o wizerunek firm
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Zasady Rekrutacji : Rekrutacja ON LINE Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego ( link poniżej ).Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami które wypełniły formularz zgłoszeniowy - bit.ly/Sprzedażipromocja-praca

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN