Praca: Młodszy specjalista ds. administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Młodszy specjalista ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/0486
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odb. stażu: 9:00 do 17:00.Miejsce odbywania stażu: Rzeszów, ul. Armii Krajowej 80.1.Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ.2.Wsparcie administracyjne w zakresie utrzymania i funkcjonowania biura.3.Nauka programu Business Central.4.Obsługa korespondencji firmowej lub urzędowej, planowanie i organizacja spotkań.5.Przygotowywanie sprawozdań, raportów.6.Obsługiwanie urządzeń biurowych.7.Porządkowanie oraz archiwizacja dokumentacji firmowej lub urzędowej.8.Uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie.9.Organizacja oraz nadzór nad szkoleniami zewnętrznymi dla pozostałych pracowników.10.Obsługa zapytań od klientów w językach polskim oraz angielskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

praca przed komputerem 8 h. Wymagane wykształcenie średnie o dowolnym kierunku.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.