Praca: Mł. pieręgniarka (rz)/ mł. ratownik azich zk rzeszów

Mł. pieręgniarka (rz)/ mł. ratownik azich zk rzeszów
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1208
OBOWIĄZKI:
ROZKŁAD CZASU SŁUŻBY W SYSTEMIE JEDNOZMIANOWYM. PRACA W BEZPOŚREDNIM KONTAKCIE Z OSOBAMI POZBAWIONYMI WOLNOŚCI Z BRONIĄ PALNĄ PRZY ZWIĘKSZONEJ DYSPOZYCYJNOŚCI Z RACJI CHARAKTERU SŁUŻBY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Ratownik medyczny

Wymagania inne:

[Inne] : SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE OFERTY PRACY ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W ZAKŁADCE PRACA https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-rzeszowie-mlodsza-pielegniarkamlodszy-pielegniarz-lub-mlodszy-ratownik-medyczny-ambulatorium-z-izba-chorych, GDZIE PODANE SĄ SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA I TERMINY W JAKICH NALEŻY SKŁADAĆ DOKUMENTY.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 956 PLN