Praca: Mechanik

Mechanik
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0194
OBOWIĄZKI:
Usuwać usterki w zespołach i układach , w ramach napraw bieżących i okresowych, weryfikować zużyte części i zespoły, myć i czyścić zespoły, wykonywać operacje demontażowo montażowe pojazdów i ich zespołów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

Znajomość budowy pojazdów mechanicznych oraz zasad działania zespołów i podzespołów i układów w szczególności naprawy zawieszenia, układów hamulcowych , hydraulicznych , pneumatycznych, skrzyń rozdzielczych, mostów napędowych . Umiejętność ustalania usterek i uszkodzeń poszczególnych układów, zespołów i mechanizmów pojazdów metodami diagnostycznymi oraz organoleptycznymi i znać metody ich usuwania.Umiejętność w posługiwaniu się programami diagnostycznymi pojazdów oraz przyrządami kontrolno - pomiarowymi, katalogami części zamiennych, umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz wciągniki elektryczne.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN