Praca: Mechanik / technolog do zmian form wtryskowych

Mechanik / technolog do zmian form wtryskowych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1847
OBOWIĄZKI:
- zabezpieczenie stanowisk pracy praserów w niezbędne materiały;- przygotowanie wyrobów do odbioru przez kontrolę jakości;- wydawanie materiałów z magazynu;- mielenie odpadów;- przygotowanie pozostałości materiałów z produkcji do zwrotu na magazyn;- utrzymywanie porządku w otoczeniu hal produkcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej;- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;- dyspozycyjność;- chęć zdobywania nowego doświadczenia;- bardzo dobra organizacji pracy;- uczciwość;- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN