Praca: Magazynier

Magazynier
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/21/2084
OBOWIĄZKI:
2 wolne etaty- jeden na pełny etat i jeden na 3/4 etatuDo zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:- załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym- wykładanie i sortowanie paczek- skanowanie przesyłek- dbanie o powierzony sprzęt firmowy urządzenia, maszyny - prace magazynowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Oczekiwania:- mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT- zaangażowanie - odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań- komunikatywność i dobra organizacja pracy- mile widziane doświadczenie. Wybranym kandydatom oferujemy:- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- możliwość rozwoju zawodowego- dofinansowanie do programu Benefit Multisport System- prywatna opieka medyczną Medicover opłacaną przez pracodawcę,- atrakcyjne warianty ubezpieczenia na życie, wariant podstawowy opłacany przez pracodawcę- atrakcyjne rabaty na usługi firmy (wysyłanie paczek)- ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o zasięgu międzynarodowym.

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN