Praca: Magazynier

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności oraz dużym potencjałem wzrostu rynku, firma Solartime z 11 letnim doświadczeniem w branży OZE poszukuje do współpracy pasjonatów energii słonecznej na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków Kandydata:
  • organizowanie pracy zgodnie z przepisami BHP i przeciwpożarowymi
  • przyjmowanie towarów do magazynu
  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • przechowywanie i składowanie towaru
  • kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
  • gospodarowanie opakowaniami
  • współpraca z klientami i dostawcami
  • ciągłe monitorowanie zapasów magazynowych
Od Kandydata oczekujemy:
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Magazyniera
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami
  • odpowiedzialności za powierzone mienie
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
Kandydatom oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę wśród młodych, ambitnych ludzi
  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
  • możliwość pracy i rozwoju w perspektywicznej branży energetyki słonecznej i technologii przyszłości
  • ciągły rozwój zawodowy
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dorealizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).