Praca: Magazynier-logistyk

Magazynier-logistyk
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1872
OBOWIĄZKI:
1.Prowadzenie gospodarki magazynowej- utrzymywanie prawidłowych stanów magazynowych.2.Nadzór nad dokumentacja magazynową i powierzonym sprzętem.3.Przyjmowanie i wydawanie towarów na magazyn. Kontrola zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem.4.Kontrola stanów magazynowych.5.Wykładanie towarów, zabezpieczanie towarów w magazynie.6.Wprowadzanie przyjęć i wydań w systemie komputerowym.7.Uczestnictwo w inwentaryzacjach.8.Dbanie o czystość w magazynie9.Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE
Uprawnienia: KURS OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO PODNOŚNIKOWEGO Z MECHANICZNYM NAPĘDEM PODNOSZENIA WRAZ Z SAMODZIELNĄ WYMIANĄ BUTLI GAZOWYCH
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Wymagania inne:

ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA RELACJI - KOMUNIKACJA, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLEOTWARTOŚĆ NA WIEDZĘ I CHĘĆ PRZYSWAJANIA NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI, ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ Mile widziane:doświadczenie zawodowe - praca w logistyce/magazynieznajomość zasad gospodarki magazynowejznajomość branży spawalniczej, obsługa kasy fiskalnej, obsługa programu Symfonia Handel obsługa wózka widłowego/ umiejętność praktyczna

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN