Praca: Lider Webcon

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Lider Webcon
Miejsce pracy: Rzeszów Nr ref.: LW/R/NW

Dla jednego z naszych Klientów z Rzeszowa – firmy zajmującej się tworzeniem programowania dla szkolnictwa wyższego, sektora publicznego jak i branży energetycznej poszukujemy

Lidera Webcon

Zadania na tym stanowisku pracy to m.in.:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażania rozwiązań, definiowanie wymagań
  • Wsparcie przedsprzedażowe dla Pionu Handlowego
  • Samodzielna realizacja wdrożeń systemów Elektronicznego Obiegu Dokumentów
  • Instalacja, konfiguracja i parametryzacja systemów wg wymagań Klientów
  • Tworzenie struktur oraz interfejsów baz danych (MS SQL)
  • Tworzenie modyfikacji systemów DMS

Wymagania:

  • Min 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego,
  • Znajomości narzędzi: Windows Server, SQL Server
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomości platformy WEBCON BPS

Mile widziane :

  • Znajomość HTML, XML,
  • Znajomość działania oprogramowania ERP
  • Znajomość baz danych Oracle

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o mowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet Medyczny
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Playroom
  • Kurs Językowy

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.