Praca: Kucharz pizzer

Kucharz pizzer
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1782
OBOWIĄZKI:
Doświadczenie lub wykształcenie pozwalające na samodzielną i zespołową pracę. Umiejętność obsługi profesjonalnych urządzeń w tym pieca konwekcyjno- parowego będzie dodatkowym atutem. Dobra organizacja pracy, wyczucie smaku, dbałość o szczegóły oraz sporządzanie potraw zgodnie z wytycznymi szefa kuchni. Umiejętność przygotowania stanowiska pracy oraz nadzór nad przygotowanymi potrawami tak aby spełniały wszystkie wymagania restauracji oraz były przygotowane na czas. Dbanie o porządek oraz dobry wizerunek restauracji. Mile widziane doświadczenie w sporządzaniu potraw kuchni włoskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: CERTYFIKAT: KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII
Uprawnienia: KURS: KUCHARZ/BARISTA/KELNER
Uprawnienia: KUCHARZ - PIZZER

Wymagania inne:

umiejętność sprowadzania potraw mięsnych umiejętność sporządzania pasty, pizzy

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN