Praca: Księgowa

Księgowa
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2034
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska: kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie faktur, weryfikacja i kontrola rozrachunków, rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych, wprowadzanie wyciągów bankowych i raportów kasowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Nasze oczekiwania:wykształcenie wyższe,minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości,znajomość przepisu Ustawy o Rachunkowości i przepisów podatkowych,umiejętność planowania zadań, ustalania hierarchii ważności,umiejętność pracy w zespole,dobra organizacja pracy własnej,dokładność oraz skrupulatność.Oferujemy:możliwość zdobywania nowych kwalifikacji,umowę o pracę/zastępstwo-cały etat,pracę od pon. do pt., 7:00 15:00dofinansowanie do opieki medycznej oraz ZFŚS,wynagrodzenie- 3.500 zł brutto

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN