Praca: Księgowa / Księgowy

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Łańcut
Zadania szczegółowe:
  • sporządzanie i uzgadnianie rejestrów VAT oraz JPK,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów: faktury zakupu inwestycyjne, rozliczanie zakupu środków trwałych,
  • uzgadnianie i rozliczanie faktur sprzedaży WDT, analiza rozrachunków zagranicznych,
  • księgowanie wyciągów zagranicznych, współpraca z działem sprzedaży,
  • weryfikacja i uzgodnienia sald kont, rozliczanie rozrachunków,
  • księgowanie i rozliczanie ZFŚS,
  • wprowadzanie danych oraz praca w systemie SAP, docelowo IFS,
  • zastępstwo w rozliczaniu delegacji, księgowaniu wyciągów krajowych oraz prowadzeniu kasy.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
  • znajomość pełnej księgowości,
  • praktyczna znajomość zagadnień podatkowych,
  • doświadczenie zawodowe minimum 5 lat,
  • znajomość środowiska SAP i IFS będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat, w firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie od 5400 zł brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia),
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • benefity pozapłacowe (m.in. świadczenia pracownicze z ZFŚS: na święta i tzw. „wczasy pod gruszą”, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).