Praca: Koordynator

Koordynator
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1441
OBOWIĄZKI:
Wstępne rozmowy z klientem, zbieranie wytycznych, przekazywanie wszystkich informacji grafikom, developerom, copywriterom, zbieranie materiałów od klientów, pilnowanie terminów, wysyłanie projektów, nadzorowanie spraw związanych z testami strony, przekazanie klientowi strony i dopięcie finalnego przeniesienia, działania sprzedażowe: rozmowa z klientem, przygotowanie oferty, dopięcie oferty, dopasowanie umowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

oferta pracy skierowana dla osób niepełnosprawnych, mile widziana znajomość metodologii Prince 2 lub Angile, mile widziany rok doświadczenia na podobnym stanowisku. kierowanie zespołem do realizacji projektu prawo jazdy kat. B prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN