Praca: Koordynator prac porządkowych

Koordynator prac porządkowych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1626
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami, udział w rekrutacji podległego personelu, prowadzenie szkoleń oraz wprowadzanie w zakres obowiązków nowych pracownikówdbanie o wysoką jakość świadczonych usług, koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją, kierowanie grupą pracowników, tworzenie grafików oraz rozliczeń, współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawnego funkcjonowania przynależnych obiektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

doświadczenie w zarządzaniu personelem liniowym, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze, umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie, wymagany własny samochód (oferujemy zwrot kosztów za paliwo)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN