Praca: Kontroler jakości w lotnictwie

Kontroler jakości w lotnictwie
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1886
OBOWIĄZKI:
*Kontrola wymiarowa części zgodnie z rysunkiem, normami i poziomami AQL, a także kontrole wizualne części*Praca z dokumentami jakościowymi zgodnie ze standardami jakości AS-9100 i Boeing*Odpowiedzialność za jakość dostaw do wybranych klientów, łącznie z usyskaniem statusu dedykowanego kontrolera jakości dla danych klientów*Praca z wyrobami niezgodnymi*Opracowywanie i przeprowadzanie planów kontroli*Praca z raportami FAIR i ich zatwierdzanie*Pomoc w audytach wewnętrznych, audytach klientów i stron trzecich*Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz w szkoleniach organizowanych przez klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B
Uprawnienia: CERTYFIKAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO B1 (CEF)
Uprawnienia: CERTYFIKAT: APARATURA POMIAROWA W SYSTEMACH ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Wymagania inne:

*Minimum 2 lata doświadczenia w pomiarach części lotniczych, znajomość wymogów i procedur lotniczych*Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych*Znajomość systemu AS9100*Bardzo dobra znajomość języka angielskiego*Łatwość analizy danych i rozwiązywania problemów*Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN