Praca: Konsultant ds. wdrożeń

Konsultant ds. wdrożeń
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0241
OBOWIĄZKI:
Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań Przeprowadzanie wdrożeń systemu klasy ERP Opieka nad eksploatowanym systemem Szkolenia użytkowników Współpraca z zespołem programistów nad zmianami i rozbudową systemu ERP, Wspieranie działań handlowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy w służbach księgowych, biurach rachunkowych itd. Komunikatywność. Gotowość do wyjazdów służbowych Umiejętność pracy zespołowejAtutami będą: Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne Znajomość podstaw rachunkowości Wiedza informatyczna w zakresie: baz danych SQL, MS Office Doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERPOferujemy: zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia poprzez uczestnictwo w różnorodnych projektach dobre warunki pracy dofinansowanie zajęć sportowych przyjazną atmosferę pracy pyszną kawę

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN