Praca: Konsultant ds. wdrożeń systemu erp enova365

Konsultant ds. wdrożeń systemu erp enova365
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1128
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:• Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań•Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej•Konfiguracja i personalizacja systemu ERP•Szkolenie użytkowników z obsługi systemu•Wsparcie klientów po wdrożeniu.Ofertujemy:•Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku z bardzo przyjazną atmosferą, która ułatwi Ci proces aklimatyzacji w nowym miejscu pracy•Przydzielenie opiekuna, który będzie Cię prowadził przez pierwsze miesiące pracy•Elastyczny czas pracy – godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy są ruchome i możesz je ustalić ze swoim bezpośrednim przełożonym•Ubezpieczenia NNW•Dostęp do specjalistycznej literatury i szkoleń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Umiejętność programowania w języku C# lub doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem Wiedza z zakresu księgowości i procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwieJesteśmy dostawcą oprogramowania SYMFONIA oraz SONETA, dostarczamy kompletne rozwiązania informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. W związku z dynamiczny rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w naszej siedzibie w Rzeszowie.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN