Praca: Konserwator maszyn i urządzeń

Konserwator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/21/4463
OBOWIĄZKI:
zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i rządzeń. Naprawy, konserwacja i przeglądy maszyn produkcyjnych. Usprawnienia i optymalizacja maszyn produkcyjnych . Analizy dokumentacji technicznej. Naprawy, konserwacje wózków widłowych i ładowarek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

wykształcenie techniczne lub zawodowe związane z mechaniką lub elektryką maszyn. Doświadczenie w konserwacji i naprawie maszyn. Doświadczenia w zakresie obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych. Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi i sprzętem warsztatowym. Samodzielność, umiejętność szybkiego reagowania, umiejętności komunikacyjne, znajomość budowy wózków widłowych i ładowarek.Oferujemy:umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami .

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN