Praca: Kierownik projektu

Kierownik projektu
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0932
OBOWIĄZKI:

Bezpośrednio zarządza projektem rozumianym, jako tymczasowe przedsięwzięcie podejmowane w celu stworzenia unikalnego produktu, usługi lub innego rezultatu; odpowiada za osiągnięcie wyznaczonych celów projektu w wyznaczonym czasie, przy kreślonych zasobach i założonym budżecie; zajmuje się planowaniem, organizowaniem, nadzorowaniem realizacji i rozliczaniem projektów o charakterze inwestycyjnym, organizacyjnym, ekonomicznym, edukacyjnym, społecznym, informatycznym itp.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagana praca w delegacjach poza siedzibą firmy.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.