Praca: Kierownik Projektu Budowlanego w Branży Wodno-Kanalizacyjno

Ogłoszenie numer: 9122542, z dnia 2024-07-15

Kierownik Projektu Budowlanego w Branży Wodno-Kanalizacyjno

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Prowadzenie robót budowlanych i montażowych związanych z sieciami wodociągowymi, gazowymi i kanalizacyjnymi,
  • Koordynacja pracy zespołu i podwykonawców,
  • Planowanie dostaw materiałów,
  • Zapewnienie terminowej realizacji projektów.

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej (sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe),
  • Mobilność (gotowość do pracy w delegacji w Polsce Południowej),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: od 7 000 zł netto/miesiąc,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy),
  • Samochód służbowy.