Praca: Kierowca/ zaopatrzeniowiec

Kierowca/ zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1958
OBOWIĄZKI:
Obwiązki: - dostawa towarów i produktów, - rozwożenie posiłków po wskazane adresy, - pobieranie opłat od klientów, - współpraca i komunikacja z kuchnią,- utrzymanie porządku w samochodzie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B
Uprawnienia: AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH

Wymagania inne:

Wymagania:- prawo jazdy kat. B- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy z zespole,- znajomość topografii miasta Rzeszowa, - doświadczenie na stanowisku,- mile wiedziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej i czytników kart.Oferujemy: pracę na podstawie umowy o pracę na min. 1 rok w wymiarze połowy lub pełnego wymiaru czasu pracy.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN