Praca: Instalator sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

Instalator sieci i urządzeń telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2068
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:• Instalacja i konfiguracja urządzeń telekomunikacyjnych;• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury telekomunikacyjnej;• Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych;• Wykonywanie prac instalacyjnych - przyłącza abonenckie; sieci telekomunikacyjneWymagania:• Bardzo dobra organizacja pracy i dyspozycyjność;• Umiejętność pracy pod presją czasu;• Wiedza w zakresie budowy sieci teleinformatycznych;• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane;• Prawo jazdy kat.B;• Umiejętność pracy w zespole;• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: PRACA NA WYSOKOŚCIACH POWYZEJ 3 M

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN