Praca: Informatyk - programista

KOELNER RAWLPLUG IP SP. ZO.O.

ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE

lider produkcji wyrobów śrubowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Informatyk - programista
Miejsce pracy: Łańcut
Zadania:
  • Współudział w tworzeniu architektury systemu,
  • Projektowanie rozwiązań systemowych,
  • Tworzenie architektury obszaru raportowania,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych,
  • Pomoc informatyczna w rozwiązywaniu problemów.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość SQL i PL/SQL,
  • Umiejętność tworzenia aplikacji przy użyciu Oracle Forms & Raports,
  • Wykształcenie: wyższe informatyczne,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia aplikacji oraz pracy projektowej - min. 2 lata,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Komunikatywność,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Przyjemną i partnerską atmosferę w pracy,
  • Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę,
  • Możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • Ciekawą pracę, szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego w grupie o zasięgu międzynarodowym
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (Multisport, ZFŚS, kantyna).