Praca: Handlowiec

Handlowiec
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/20/3362
OBOWIĄZKI:
Obowiązki:- aktywne poszukiwanie klientów- nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych z partnerami zagranicznymi oraz krajowymi- realizacja zadań sprzedażowych- przygotowywanie ofert, przyjmowanie zamówień i kontrola nad ich realizacją- analiza potrzeb Klientów, kontrola płatności, sporządzanie okresowych statystyk i raportów- analiza rynku oraz działań konkurencji- uczestnictwo w targach oraz wystawach międzynarodowych- uczestnictwo w spotkaniach z Klientami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : wykształcenie co najmniej średnieznajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (C1)znajomość języka rosyjskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutempredyspozycje do pracy w sprzedażypraktyczna umiejętność kształtowania dobrych i trwałych relacji handlowych i personalnychsilna wewnętrzna, motywacja oraz pasja w działaniuznajomość technik sprzedaży

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 130 PLN