Praca: Grafik / montażysta video

Grafik / montażysta video
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/2006
OBOWIĄZKI:
STANOWISKOGrafik / Animator / Montażysta Video Opis stanowiskaWykonywanie grafik lub/i montaż filmów w branży beautygłównie do mediów społecznościowych i na stronę WWWmontaż videoprzygotować materiały przystosowane do mediów społecznościowychwykonać proste animacjewykonać zdjęcia i obrobić przygotowany materiał fotograficzny / videokreatywność połączona ze zmysłem analitycznymznajomość pakietu Adobeznajomość Figma, InVisionumiejętność definiowania i rozwiązywania problemów za pomocą projektowania wizualnegodoświadczenie w projektowaniu layoutów i grafik na potrzeby nowych mediówdodatkowym atutem będzie umiejętność wyciągania wniosków z narzędzi analitycznych (Google Analytics)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Zasady Rekrutacji : Rekrutacja ON LINEOsoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wypełnienie formularza / zgłoszenia rekrutacyjnego.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.https://bit.ly/grafik-praca

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN