Praca: Grafik komputerowy

Grafik komputerowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1819
OBOWIĄZKI:
POSZUKUJEMY :Specjalista d/s obsługi klienta ; Optometrysta ; Grafik komputerowy Fascynujesz się modą? Pociąga Cię praca z markami Premium? Masz dobry kontakt z klientem i chęć kreowania nowego stylu? Lubisz pracę w przyjaznym, pełnym humoru i wigoru towarzystwie?Jeśli tak, to właśnie takiej osoby jak Ty poszukujemyDołącz do naszego zespołuZostań specjalistą w dziedzinie optyki i profesjonalnym doradcą w zakresie doboru okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnychPoszukujemy pracowników na stanowiska: SPECJALISTA D/S OBSŁUGI KLIENTA REFRAKCJONISTAOPTOMETRYSTA GRAFIK KOMPUTEROWYOPTYK- obsługa klienta w salonie optycznym,- wykonywanie zdjęć okularówwykonywanie reklam w formie graficznej-
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ DOTYCZĄCYCH E-BIZNESU, E-COMERCE, SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN