Praca: Główna Księgowa / Główny Księgowy

Polska Sieć Handlowa Livio Plus zatrudni doświadczona osobę na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Rzeszów, Ciepłownicza 8
Zadania na stanowisku:
  • terminowe sporządzanie deklaracji, tj. CIT, VAT, GUS,
  • terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych kwartalnych i rocznych w oparciu o ustawę o rachunkowości,
  • bieżąca weryfikacja i sprawdzanie poprawności dokumentów księgowych,
  • prace związane z zakończeniem miesiąca, roku,
  • kontrola rozliczeń z dostawcami i odbiorcami,
  • księgowanie faktur kosztowych,
  • przygotowywanie płatności wychodzących,
  • sporządzanie zestawień, analiz i raportów na potrzeby Zarządu,
  • rozliczanie inwentaryzacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • staż pracy na podobnym stanowisku co najmniej 4 lata,
  • wynagrodzeń,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • dodatkowy atut
  • znajomość problematyki rozliczeń  handlu detalicznego (sklepy spożywcze),
  • znajomość problematyki ZPCHR (Zakład Pracy Chronionej).
Oferujemy:
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie,
  • benefity sportowe, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna,
  • przeszkolenie i wdrożenie w zakresie obsługi systemu komputerowego,
  • udział w wycieczkach i licznych imprezach firmowych,
  • dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zapewniamy liczne formy wsparcia i pomocy.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.