Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Fryzjer
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/19.2290
OBOWIĄZKI:
Rozpoznawanie rodzaju włosów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów, czesanie i stylizacja fryzur, farbowanie włosów, organizowanie miejsca pracy fryzjera, dobieranie odpowiedniego koloru do typu urody klienta, dekoloryzacja włosów, zabiegi odbudowy włosa dobieranie właściwych kosmetyków pod kontem struktury włosów, stanu skóry głowy.WYMAGANIA: wykształcenie średnie kierunkowe, certyfikat szkolenia WELLA klucz koloru , kolor ekspert, znajomość technik i trendów w koloryzacji włosów 2019, znajomość produktów i ich zastosowanie marki DAVINES
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: fryzjerstwo
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu