Praca: Fryzjer męski (barber)

Fryzjer męski (barber)
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/0359
OBOWIĄZKI:
- ustalenie z klientami zakresu usługi, w tym doradzanie w zakresie doboru koloru i odpowiedniej fryzury oraz kształtu brody;- zabezpieczenie garderoby klienta i mycie włosów oraz brody przy użyciu szamponów;- strzyżenie włosów na sucho lub mokro za pomocą różnego rodzaju narzędzi fryzjerskich;- strzyżenie i golenie brody, jej nawilżenie, odżywienie lub wspomożenie procesu odbudowy uszkodzonych włosów; trymowanie brody (skracanie długości zarostu), zmiana koloru brody; golenie głowy i twarzy za pomocą maszynek, brzytwy itp.;- wykonywanie koloryzacji włosów poprzez farbowanie, rozjaśnianie itp.;- modelowanie fryzury za pomocą grzebieni, szczotek i suszarki ręcznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

znajomość języków obcych: mile widziana znajomość języka tureckiego

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN