Praca: Elektryk - elektromonter

Elektryk - elektromonter
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0966
OBOWIĄZKI:
Poszukujemy pracowników na stanowisko:ELEKTRYK - ELEKTROMONTEROpis stanowiska:Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych Montaż i wymiana aparatów elektrycznychWykonywanie instalacji fotowoltaicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: KURS: ELEKTRYK ZE SPECJALNOŚCIĄ MONTERA SIECI FOTOWOLTAICZNYCH
Uprawnienia: SEP (UPRAWNIENIA DO 1kV)
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Wymagania inne:

Wymagania:*wykształcenie w zawodzie lub doświadczenie na podobnym stanowisku*gotowość do podjęcia pracy*umiejętność pracy w zespoleOferujemy:pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuatrakcyjne warunki wynagrodzeniamożliwość zdobycia doświadczeniamożliwość doskonalenia zawodowego oraz zdobywania nowych uprawnieńprzyjazne środowisko pracy

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN