Praca: Elektromonter/monter instalacji niskoprądowych

Elektromonter/monter instalacji niskoprądowych
Miejsce pracy: Tyczyn
Numer: StPr/21/1507
OBOWIĄZKI:
Obowiązki:- montaż instalacji elektrycznych i niskoprądowych, tras kablowych, instalowanie aparatury i urządzeń elektrycznych w gazowych stacjach redukcyjno-pomiarowych- montaż i podłączenie urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym Ex- montaż rozdzielnic elektrycznych i telemetrycznych- montaż i podłączenie opraw oświetleniowych- udział w testach, kalibracji i uruchomieniu urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Firma CH4-SYSTEM Sp. z o.o. zatrudni elektryka/elektromontera instalacji elektrycznych i niskoprądowych wykonywanych w gazowych stacjach redukcyjno-pomiarowych.Miejsce pracy: Tyczyn ( k/Rzeszowa)Wymagania:- wykształcenie zawodowe lub techniczne,- podstawowa wiedza w zakresie elektryki i instalacji niskoprądowych,- umiejętność działania w zespole- umiejętność czytania schematów elektrycznych

Miejsce pracy:

Tyczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN