Praca: Dyrektor operacyjny

Dyrektor operacyjny
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/4195
OBOWIĄZKI:
- realizowanie strategii firmy, analizowanie wyników finansowych jednostki i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów;- realizowanie celów budżetowych firmy;- sprawowanie nadzoru nad procedurami kontroli jakości;- podejmowanie działań ukierunkowanych na organizację metod pracy;- utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami i partnerami;- opracowywanie planów rozwojowych firmy;- zarządzenie zasobami ludzkimi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętności: dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność,wymagana znajomość języka tureckiego

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 854,14 PLN

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.