Praca: Doradca klienta

Doradca klienta
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1010
OBOWIĄZKI:
- wspieranie klienta w wyborzez optymalnego dla niego rozwiązania;- ustalanie i analizowanie potrzeb oraz oczekiwań klienta;- analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw;- na podstawie analizy dostepnych możliwości i rozwiązań, prezentowania klientowi wybrane propozycje produktów, usług lub technilogii i doradzania mu, którą opcje wybrać;- nawiązywanie i utrzymywanie długotrwalej i opartej na zaufaniu relacji z klientami;- przygotowywanie oferty dla klienta;- prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami;- budowanie pozytywnego wizerunku firmy, która reprezentuje;- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonimii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie lub wyższe: techniczne, ekonomiczne, handlowe

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN