Praca: Doradca klienta, specjalista do spraw sprzedaży

Doradca klienta, specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1670
OBOWIĄZKI:
Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Zegaris odpowiada za -Profesjonalne doradztwo -Nadzorowanie wystawiennictwa danej marki-Obsługa posprzedażowa: przyjmowanie zleceń serwisowych, reklamacyjnych-Obsługa programu magazynowego "wf-mag"-Serwis podstawowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Aby móc zrozumieć istotę tworzenia i sprzedaży zegarków zapraszamy do współpracy: -Osoby komunikatywne , empatyczne, z pasją-Zaangażowane, systematyczne.-Z doświadczeniem w sprzedaży, w branży Oferujemy: -Stabilną pracę z umowę o pracę na pełny etat. -Wszechstronne szkolenia prowadzone przez pracowników Zegaris oraz firmy współpracujące. -System wynagrodzeń odpowiadający efektom pracy. -Udział w premiowanych konkursach sprzedażowych

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN