Praca: Doradca ds. ubezpieczeń

Doradca ds. ubezpieczeń
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1896
OBOWIĄZKI:
sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych, pozyskiwanie klientów, utrzymanie dobrych dobrych relacji z dotychczasowym klientem, kompleksowa obsługa klientów biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

doświadczenie w branży bankowej lub ubezpieczeniowejPoszukuję pracownika otwartego na kontakt z klienrem, angażującego się w potrzeby i możliwości ubezpieczeniowe naszych klientów. Biegła obsługa komputera, urządzeń biurowych oraz znajomość MS OFFice, umiejętność pracy w zespole, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy.Oferujemy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia, szkolenia z zakresu sprzedaży produktów. Pracę w biurze i dodatkowe ubezpieczenie.w przesyłanych Cv proszę dopisać praca Rzeszów oraz klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN