Praca: Asystent projektanta branży sanitarnej

Asystent projektanta branży sanitarnej
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0573
OBOWIĄZKI:
NB INVEST sp. z o.o.Informacje o nas znajdziesz na www.nbinvest.plPoszukujemy pracownika na stanowisko:Asystent ProjektantaMiejsce pracy: RzeszówOpis stanowiska: Opracowywanie projektów instalacji i sieci branży sanitarnej; Koordynacja projektów wielobranżowych; Uczestnictwo w naradach projektowych oraz radach budowy; Kontakt z partnerami w zakresie projektów i realizacji inwestycji; Udział w szkoleniach i kursach szczególnie w zakresie wdrożenia projektowania w zakresie BIM.Wymagania: Wykształcenie wyższe na kierunki Inżynieria Środowiska Minimum 3 letnie doświadczenie przy sporządzeniu projektów w zakresie instalacji sanitarnych Obsługa MS OFFICE, autoCAD, VENTPACK, oprogramowania SANKOM OZC, H2O, CO; Prawo jazdy kategorii B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: KOMUNIKACJA I WSPÓŁPRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

umiejętnośc obsługi programów branżowych HCR, OZD, CADPROFI itp. Umiejętność obsługi programu autoCAD Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN