Praca: Archeolog

Archeolog
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0296
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie się ze standardami pracy w firmie. Przygotowanie (wraz z opiekunem) wniosków wraz z załącznikami do Urzędów o wydanie pozwoleń na badani9a archeologiczne. Poznanie aspektów formalno-prawnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na prowadzenie badań. Prowadzenie badań zgodnie z pozwolenie. Samodzielne przygotowywanie wniosków do urzędów o wydanie pozwolenia na badania. Wyjazdy wraz z opiekunem w teren w celu wykonywania badań archeologicznych. Samodzielne wykonywanie prostych raportów oraz sprawozdań z badań. Praca z materiałem zabytkowym.Mycie, opisywanie, pakowanie materiału zabytkowego. Samodzielne przygotowywanie raportów oraz sprawozdań z badań wraz z opracowywaniem materiału zabytkowego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

zdolny do pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN