Praca: Agent do wsółpracy z kontrahentami z polski oraz ukrainy

Agent do wsółpracy z kontrahentami z polski oraz ukrainy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1264
OBOWIĄZKI:
Nawiazanie współpracy z dostawcami/odbiorcami przedsiębiorstwa, a także z przewoźnikami i spedytorami.Agent do wspolpracy z kontrahentami z Polski oraz Ukrainy Planowanie, koordynacja i optymalizacja procesow logistycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: obsługa komputera pakiet Microsoft Office,PRO PUBLICO,INFO MEDICA,AMMS

Wymagania inne:

Znajomość języka angielskiego Znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego na wysokim poziomie

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN