Native speaker Rzeszów – praca dodatkowa

native speaker
12 wrz

Native speaker – praca dodatkowa

Obcokrajowcy mieszkający w Polsce mają dużo możliwości dodatkowego zarobku. Płynne posługiwanie się językiem to cenna umiejętność, którą można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Wiele szkół językowych poszukuje obcokrajowców chcących rozpocząć pracę na stanowisku nauczyciela. Zajęcia bardzo często odbywają się popołudniami, dlatego łatwo pogodzić prowadzenie lekcji z pracą na pełny etat.

Oprócz tego obcokrajowcy mogą również tłumaczyć dokumenty. Warto jednak podkreślić, że do tego potrzebna jest bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz umiejętność stosowania różnych technik tłumaczeniowych. Dlatego w przypadku zatrudnienia w biurach tłumaczeniowych kluczową rolę będzie odgrywało odpowiednie przygotowanie merytoryczne.

Korepetycje – Rzeszów, angielski

Wielu obcokrajowców decyduje się na podjęcie pracy w szkołach językowych lub nawet założenie własnej placówki. W Rzeszowie funkcjonuje wiele prywatnych szkół językowych, w których oferowane są lekcje z native speakerami. Oprócz bardzo dobrej znajomości danego języka, istotne są odpowiednie przygotowanie dydaktyczne oraz dobrze rozwinięta umiejętność do przekazywania wiedzy.

Zajęcia z native speakerem bardzo często są wybierane przez maturzystów, którzy chcą dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości. W takim wypadku obcokrajowcy muszą zapoznać się z podstawą programową dla szkół średnich, jaka obowiązuje w naszym kraju. Prowadzenie lekcji wymaga od nauczycieli opracowywania odpowiednich materiałów szkoleniowych oraz ćwiczeń zgodnych z poziomem językowym ucznia.

Polacy bardzo często decydują się na korepetycje z angielskiego, prowadzone przez native speakerów. Dzięki temu mogą lepiej poznać zasady gramatyczne oraz akcent. W związku z tym, że chętnych nie brakuje, obcokrajowcy nie mogą narzekać na brak możliwości dorobienia.

Ogłoszenia o prowadzeniu korepetycji można zamieszczać na różnych portalach dedykowanych nauce oraz w mediach społecznościowych.

Native speaker Rzeszów – zarobki

Zarobki native speakerów prowadzących korepetycje zależą głównie od liczby uczniów. W przypadku lekcji językowych stawka z reguły jest wyższa od kwoty, jaką za godzinę zajęć przewidują Polacy. Angielski z native speakerem może być nawet dwa razy droższy. Ceny zaczynają się najczęściej od 50 zł netto wzwyż. Osoby ze znajomością bardziej niespotykanych języków mogą zażądać znacznie większej zapłaty.

Brak komentarzy

Napisz komentarz