Praca: Kupiec w Kanale Nowoczesnym

Ogłoszenie numer: 9245026, z dnia 2024-09-18

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Kupiec w Kanale Nowoczesnym

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Analiza Rynkowa: Monitorowanie trendów rynkowych, analiza konkurencji oraz identyfikacja potencjalnych dostawców.
  • Negocjacje: Prowadzenie negocjacji z dostawcami w celu uzyskania najlepszych warunków handlowych.
  • Zarządzanie Asortymentem: Planowanie i realizacja zamówień zgodnie z potrzebami firmy, utrzymanie optymalnych poziomów zapasów.
  • Kontrola Jakości: Regularne monitorowanie jakości dostarczanych produktów oraz współpraca
  • z dostawcami w celu rozwiązywania ewentualnych problemów.
  • Dokumentacja: Utrzymywanie dokładnej dokumentacji zakupowej oraz przygotowywanie raportów dotyczących kosztów i efektywności dostawców.
  • Współpraca z innymi działami: Ścisła współpraca z działami sprzedaży, logistyki i marketingu w celu zapewnienia efektywnego przepływu towarów i informacji.

Wymagania

  • Wykształcenie: Wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka, ekonomia lub pokrewne.
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kupca w kanale nowoczesnym, najlepiej w branży FMCG.
  • Umiejętności Negocjacyjne: Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Analiza Danych: Silne umiejętności analityczne i zdolność do pracy z dużymi zbiorami danych.
  • Znajomość Branży: Dobra znajomość specyfiki rynku FMCG oraz trendów rynkowych.
  • Języki Obce: Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Stabilne Zatrudnienie: Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Rozwój Zawodowy: Możliwość udziału w szkoleniach i programach rozwojowych.
  • Benefity: Pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, karta sportowa.
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.