Praca: Specjalista ds. eksportu (małe agd)

Specjalista ds. eksportu (małe agd)
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1892
OBOWIĄZKI:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min B2,- Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,- Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,- Wykształcenie wyższe,- Zdolności analityczne,- Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,- Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i elastyczność w działaniu- Znajomości pakietu Microsoft Office (w tym dobra MS Excel),- Gotowość do odbywania podróży służbowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Aktywna sprzedaż
Uprawnienia: NEGOCJACJE HANDLOWE

Wymagania inne:

Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne. Zdolności analityczne. - Prowadzenie aktywnej polityki sprzedaży na podległym terenie,- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,- Współudział w opracowywaniu ofert na poszczególne rynki eksportowe,- Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN