Praca: Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0585
OBOWIĄZKI:
bieżąca obsługa klienta, realizacja zamówień,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: OBSŁUGA KLIENTA W BIURZE SPRZEDAŻY
Uprawnienia: OBSŁUGA ARKUSZA KALKULACYJNEGO EXCEL I JEGO WYKORZYSTANIE
Uprawnienia: CERTYFIKAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO B2

Wymagania inne:

Wymagania - wykształcenie wyższe (preferowane) - biegła znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie) min. B2- doświadczenie w obsłudze klienta/ sprzedaży- min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku- sprawna obsługa pakietu MS-Office- mile widziane znajomość oprogramowania SAP ERP - umiejętność pracy pod presją czasu- umiejętność komunikowania się w zróżnicowanym kulturowo środowisku- dobra organizacja pracy własnej

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN