Praca: Samodzielny księgowy / księgowa

Samodzielny księgowy / księgowa
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1319
OBOWIĄZKI:
Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego, KPiR; wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego; sporządzanie deklaracji oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej; znajomość oprogramowania ASSECO WAPRO FAKIR, KAPER; sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne spółki; kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym; bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami; kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi; znajomość przepisów rachunkowych, podatkowych oraz zagadnień ZUS; samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie i staranność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Znajomość oprogramowania Asseco Wapro FAKIR, KAPER

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN