Praca: Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1295
OBOWIĄZKI:
•realizacja sprzedaży produktów FMCG, •negocjowanie warunków współpracy z obsługiwanymi klientami, •dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów, •realizacja powierzonych zadań handlowych na podległym terenie,•pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie obecnych relacji,•wprowadzanie nowych produktów do obsługiwanych odbiorców,•raportowanie wg standardów firmy.Nasze oczekiwania :•doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,•łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,•wykształcenie co najmniej średnie,•wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę,•kreatywność, skuteczność i sumienność w działaniach,•znajomość rynku FCMG- Podkarpacie, Małopolska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Wymagania inne:

•dla osób ze znajomością lokalnego rynku FMCG i z doświadczeniem możliwość negocjacji indywidualnego wynagrodzenia,•umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie,•możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach,•pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę w pracy,•wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowy

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN