Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0330
OBOWIĄZKI:
Pracownik produkcji PROELEKTRIKA: Wymagania: - ukończone 29 lat- warunek konieczny (!), - umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, - dokładność, precyzja, estetyka wykonywanych prac, - umiejętność pracy w zespole, - prawo jazdy kat B. Mile widziane: - znajomość metod i technik stosowanych w pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych,- zdolności manualne. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę, - samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków. Osoby spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie swoje CV na adres email: biuro@proelektrika.pl z dopiskiem nazwy stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, - dokładność, precyzja, estetyka wykonywanych prac, - umiejętność pracy w zespole, - prawojazdy kat B. Mile widziane: - znajomość metod i technik stosowanych w pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych,- zdolności manualne.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN