Praca: Pomocnik elektryka

Pomocnik elektryka
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0391
OBOWIĄZKI:
Zatrudnimy osobę do pracy przy wykonywaniu instalacji elektrycznych w budynkach. Elektryka i pomocnika elektryka, (pracownika ogólno-budowlanego). Praca przy układaniu korytek instalacyjnych, zabudów z GK, tablic - rozdzielni mieszkaniowych oraz towarzysząca budowlana mn.in. kucie, gipsowanie, tynkowanie, zabudowy z GK, pozostałe prace remontowe.Stała praca na terenie Rzeszowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

Zatrudnimy osobę do pracy przy wykonywaniu instalacji elektrycznych w budynkach. Elektryka i pomocnika elektryka, (pracownika ogólno-budowlanego). Praca przy układaniu korytek instalacyjnych, zabudów z GK, tablic - rozdzielni mieszkaniowych oraz towarzysząca budowlana mn.in. kucie, gipsowanie, tynkowanie, zabudowy z GK, pozostałe prace remontowe.Stała praca na terenie Rzeszowa.telefon 694-540

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN