Praca: Kucharz / pomocnik kuchenny

Kucharz / pomocnik kuchenny
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1516
OBOWIĄZKI:
-przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami-wydawanie i sprzedaż posiłków-zapewnienie estetyki potraw-utrzymanie porządku w miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: CERTYFIKAT: KUCHARZ
Uprawnienia: AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH

Wymagania inne:

wykształcenie gastronomiczne- wysoka wrażliwość zmysłów smaku, zapachu, sprawność manualna- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy z zespole- doświadczenie na stanowiskuZapewniamy umowę o pracę na min. rok.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: rekrutacja@artesps.pl lub pod numerem telefonów: 600 911 740Informacje o RODO i wymagane zgody na stronie www.artesps.pl

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN