Praca: Kucharz kuchni włoskiej

Kucharz kuchni włoskiej
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/18/7165
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dań kuchni włoskiej, kontrola właściwego wykorzystania produktów, przestrzeganie zasad czystości i higieny pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kucharze (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kucharz

Wymagania inne:

umijętnośc przyrządzania potraw kuchni włoskiej , doświa. min. 2 lata jako kucharz Cv przesyłać na adres mail z dopiskiem zgody. Nie będą rozpatrywane cv bez umieszczonej klauzuli zgody Klauzula zgody Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko stpr/18/7165 zgodnie z art. 6 ust.1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej RODO.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 13,7 PLN