Praca: Koordynator ds. rekrutacji pracowników ze wschodu

Koordynator ds. rekrutacji pracowników ze wschodu
Miejsce pracy: Rzeszów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Koordynowanie pracy 2 osobowego zespołu specjalistów ds. rekrutacji i współpracy z pracownikami ze Wschodu
  • Nadzorowanie procesu rekrutacji i selekcji, również we współpracy z firmami zewnętrznymi
  • Koordynowanie procesu legalizacji pobytu obcokrajowców
  • Aktywne poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Realizacja celów rekrutacyjnych
  • Zapewnienie podczas całego procesu płynnej komunikacji i współpracy ze zlecającymi rekrutację
  • Raportowanie do zarządu firmy, współpraca z innymi działami firmy oraz strukturami wewnątrz Grupy
OCZEKIWANIA:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Preferowane doświadczenie w firmie zajmującej się rekrutacją pracowników ze Wschodu
  • Dobra znajomość przepisów regulujących zatrudnianie obcokrajowców
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań
  • Znajomość j. rosyjskiego lub j. ukraińskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, szczególnie MS Excel, Power Point
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.