Praca: Inżynier elektryk-projektant instalacji elektrycznych

Ogłoszenie numer: 2467075, z dnia 2019-05-23

Klient portalu Praca.pl

Szybko rozwijająca się firma projektowa instalacji elektrycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier elektryk-projektant instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • tworzenie dokumentacji projektowej i wykonawczej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
  • realizacje projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem prac
  • wykonywanie uzgodnień z Klientem w zakresie rozwiązań proponowanych w dokumentacji projektowej
  • pełnienie nadzoru autorskiego
  • współpraca z projektantami i członkami zespołu projektowego
  • uzgadnianie, weryfikacje i opiniowanie projektów
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji

Wymagania

  • osoba posiadająca wykształcenie wyższe kierunek elektrotechnika
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych
  • min.3 letnie doświadczenie stanowiskowe, branżowe
  • umiejętność wykonywania obliczeń, rysunków specyfikacji oraz schematów w branży elektrycznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, samodzielność oraz zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Dialux, MsOffice , Excell
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość j. polskiego na poziomie podstawowym w przypadku Kandydata z zagranicy

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.